کد خبر : 859 | تاریخ انتشار : شنبه, 28 مرداد 1396 | بازدید: 548 |  ایمیل | | پرینت | |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حضور حجت الاسلام هاشمی امام جمعه عالیشهر در مراسم تکریم و معارفه امام جمعه چغادک

حجت الاسلام هاشمی صبح روز پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه امام جمعه جدید شهر چغادک حضور یافتند .

مراسم تکریم ومعارفه حجت الاسلام موسوی وحجت الاسلام رضا خدری به عنوان امام جمعه شهر چغادک با حضورآیت الله صفایی بوشهری امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان ، جمعی از مسئولین و مردم ولایتمدار شهر چغادک در مصلی نماز جمعه این شهر برگزار شد.
حجت الاسلام خدری امام جمعه چغادک با بیان احترام به روان پاک شهدای عزیز انقلاب اسلامی و شهدای مدافع حرم اطهار داشت :برپایی نماز جمعه به تعبیر امام راحل از برکات بسیار عظیم انقلاب اسلامی است و به تعبیر امام خامنه ای (مدظله العالی ) در بین ابزار فرهنگی ، یکی از بهترین ها نمازجمعه می باشد که یک تربیون فرهنگی است .
امام جمعه جدید چغادک افزود : این مسئولیت مهم برای اینجانب که وظیفه خدمت به حوزه های علمیه استان را نیز به عهده دارم ،کاری سخت وطاقت فرسا است و با توجه به شناختی که از سختی های این راه داشتم از پذیرش چنین مسئولیتی اکراه داشتم واجتناب می کردم اما از آن جهت که حفظ انقلاب عظیم اسلامی ،وظیفه ای بزرگ که امروز جوانان عزیز برای دفاع از آن به خون خود می غلطند ،نتوانستم نکوهش وجدان راتحمل کنم که دیگران جان وعمر خود را بر سر پاسداری از انقلاب وارزش های اسلام بگذارند اما من به دنبال آسایش و آرامش زندگی خود باشم .
خدری در پایان با بیان قدردانی از آیت الله صفایی بوشهری به منظور اعتماد همیشگی به وی گفت : از حضرت آیت الله صفایی بوشهری صمیمانه تشکر نموده وآرزو می کنم بتوانم براساس راهنمایی های ایشان در گسترش بیش از پیش ارزشهای دینی در این شهر موفق باشم .
دکتر خدری ادامه داد: لازم می دانم از تلاشهای برادر گرانقدر جناب حجت الاسلام والمسلمین موسوی که بیش از 15 سال در این شهر زحمت کشیدند ودر ارتقای فرهنگ دینی ومذهبی شهر نقش وتلاش گسترده ای داشتند از صمیم قلب تشکر و قدردانی  و از همه مردم عزیز ،مومن ومتدین شهر چغادک به ویژه جوانان عزیز می خواهم مرا در این راه یاری کنند.

آیت الله صفایی بوشهری از همه مسئولین،بخش دار محترم و شهردار محترم خواستار رسیدگی به مصلی جمعه چغادک شد و اظهار داشت :  هر چقدر محل برگزاری نماز جمعه بهتر باشد سبب تکریم نماز گزاران می شود وبهمین منطور از همه مسولین خواستار رفع نواقص ورسیذگی به این مصلی داردم و بنده خود آماده همه گونه همکاری با ستاد نماز جمعه شهر چغادک دارم.

آیت الله صفایی بوشهری امام جمعه بوشهر ونماینده ولی فقیه در استان در مراسم تکریم ومعارفه امام جمعه چغادک با بیان تشکر و قدردانی از حجت الاسلام والمسلمین موسوی گفت : حجت الاسلام موسوی در طول نه سال حضور وی در سنگر امامت جمعه چغادک  سبب خیر وبرکت در این شهر شدند که جای تقدیر وقدردانی دارد.
امام جمعه بوشهر افزود : آروزی بنده موفقیت و تلاش وافر برای برادر عزیزم حجت الاسلام والمسلمین خدری است که با توجه به مشغله فراوان در مرکز مدیریت حوزه علمیه استان داشتند قبول مسئولیت امامت جمعه چغادک کردند.
و ی ادامه داد : همان طور که حجت الاسلام موسوی عرض نمودند از همه تقاضای حمایت و همکاری با حجت الاسلام خدری  در سنگر نماز جمعه دارم .
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در پایان با درخواست از همه مسئولین،بخش دار محترم و شهردار محترم خواستار رسیدگی به مصلی جمعه چغادک شد و اظهار داشت :  هر چقدر محل برگزاری نماز جمعه بهتر باشد سبب تکریم نماز گزاران می شود وبهمین منطور از همه مسولین خواستار رفع نواقص ورسیذگی به این مصلی داردم و بنده خود آماده همه گونه همکاری با ستاد نماز جمعه شهر چغادک دارم.

شایان ذکر است در پایان این آئین حکم حجت الاسلام والمسلمین خدری توسط حجت الاسلام بهمنیاری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه قرائت و وی برای یک دوره سه ساله بعنوان امام جمعه چغادک منصوب گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share

اضافه کردن نظر

وب سایت مراجع

دوستان