کد خبر : 839 | تاریخ انتشار : یکشنبه, 18 تیر 1396 | بازدید: 518 |  ایمیل | | پرینت | |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حضور امام جمعه محترم عالیشهر در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر

حجت الاسلام هاشمی امام جمعه محترم عالیشهر در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر حضور یافتند . در این نشست آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ضمن تشکر صمیمانه از تلاش های اعضای این ستاد، اظهار داشت: بازده کار ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر تا سال گذشته فوق العاده رشد چشمگیری داشته و الحمدالله ابتکارات خوبی نیز در این ستاد صورت گرفته است.khabar170496 3

نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر افزود: در استان بوشهر در ستاد امر به معروف و نهی از منکر کارهای بسیار بزرگی صورت می گیرد که باید بازخورد داشته باشد و این انعکاس و بازخورد می تواند در شاخص پیشرفت استان موثر واقع شود.

 

در امر به معروف و نهی از منکر، قدم اول، ظاهر است

 

ایشان با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر دارای ظاهر و باطن است، گفت: در امر به معروف و نهی از منکر، اولویت و قدم اول، ظاهر است به همین خاطر باید کار را از ظاهر شروع کنیم.

 

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه در حال حاضر دشمن بر روی مسئله آزادی های نامشروع، کارهای زیادی انجام داده و تبلیغات گسترده ای می کند، تصریح نمود: این مسئله جدی است و در صورت عدم مدیریت، باعث ایجاد لطمات جدی به نظام خواهد شد.

 

قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء، یک نعمت عظیم برای نظام است

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بیان داشت: حوزه اجرای امر به معروف و نهی از منکر، تنها بر عهده این ستاد نیست بلکه کارِ تمامی نیروهای اجرایی و غیر اجرایی، نیروهای انقلابی و همه مردم است.

 

ایشان در بخش دیگری از بیانات خود با اشاره به هجمه هایی که اخیراً بر علیه سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء می‌شود، اظهار داشت: قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء سپاه، یک نعمت عظیم برای نظام بویژه تمامی دولت ها است.

 

تمام وجود سپاه و قرارگاه خاتم الأنبیاء باعث پیشرفت ایران اسلامی است

 

نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر افزود: تمام وجود سپاه و این قرارگاه باعث توسعه و پیشرفت ایران اسلامی شده که از نمونه های آن می توان به پالایشگاه ستاره خلیج فارس که باعث خودکفایی بنزین کشور شده و تعداد زیادی از فازهای پارس جنوبی اشاره کرد.

 

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء، 24 هزار میلیارد تومان از دولت طلب دارد، تصریح نمود: تنها در یک مورد در سال های اخیر، قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء بیش از 800 میلیارد تومان به دولت در استان بوشهر کمک کرده است که بسیاری از این پول هنوز برگشت داده نشده است.

 

تمام درآمدهای قرارگاه خاتم الأنبیاء، خرج محرومیت زدایی در کشور می شود

 

ایشان در ادامه افزود: قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء در استان بوشهر خدمات بسیار زیادی انجام داده ولی متاسفانه تاکنون به صورت گسترده رسانه ای نشده و برای مردم بیان نشده است.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تأکید نمود: قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء این همه به کشور خدمت می کند، چرا از آنها قدرشناسی نمی شود؟ چرا با این عزیزان برخورد می شود؟

 

ایشان با اشاره به درآمدهای قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء، ادامه داد: بنده اطلاع دارم، تمام درآمدی که قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء بدست می آورد خرج محرومیت زدایی در کشور می شود.

 

تخریب سپاه و قرارگاه خاتم الأنبیاء، مظلومیت نظام و رهبری را می رساند

 

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء در خدمت مردم است، تأکید نمود: تخریب سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء، مظلومیت انقلاب، نظام و مقام معظم رهبری را می رساند.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء سپاه، یک نعمت برای مردم است، اظهار داشت: باید قدردان این نعمت باشیم و آن را تضعیف نکنیم و همه در کنار هم، دولت در کنار سپاه، سپاه نیز در کنار دولت، با وحدت زیر سایه مقام معظم رهبری عمل کنیم.

 

آیت الله صفایی بوشهری در پایان افزود: ما در استان بوشهر قدردان این عزیزان هستیم و تضعیف این عزیزان تضعیف نظام است.

 

 

 

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share

اضافه کردن نظر

وب سایت مراجع

دوستان